Noclegi

Nasi goście zatrzymują się u nas wśród kwitnącym góralszczyzną i zwyczajami domu, by po odpoczynku udać się na pieszą przechadzkę po naszej miejscowości lub przejażdżkę rowerową po polnych ścieżkach. Dla osób ciekawych przygód, pomożemy dobrać dogodną wycieczkę na jego możliwości i siły fiz. W ramach rekreacji i wypoczynku proponujemy m.in. „leżenie plackiem” nad Skałką przy rzece Białka, która wzbiera na swojej sile z samych Tatr. W tym to miejscu, robiono także zdjęcia do słynnego filmu „Janosik”, który jak legęda powiada, zabierał bogatym, a dawał biednym. Również znajdziemy coś dla tych, którzy kochają wędrówkę po górskich szlakach. Pomożemy w zaplanowaniu trasy, dobrać sprzęt a także doradzić jak zachować się, gdy na szlaku spotkamy MISIA. W piękną pogodę z przeźroczystym powietrzem, zalecana jest wczesna pobudka na wschód Słońca nad Tarami. Coś wspaniałego!!! Nawet dla tych, którzy mają to na co dzień!

Porą zimową można się udać do nieopodal położonej Białki tatrzańskiej na nowoczesne stoki poszusować na nartach lub snowboardzie. Po białym szaleństwie, można skorzystać z basenów termalnych tuż pod stokiem.

Dom posiada izbe z kominkiem jak również sale rekreacyjną, gdzie można miło spędzić deszczowe dni. Część pokoi wyposażone są we własne łazienki.

 

Copyright © 2013 by U Bacy z Rusinowej Polany || Wykonanie Strony www Nowy Targ - U Ciwersa